Baskil Meslek Yüksekokulunda bir ilk yaşandı

10 yıl önce eğitime başlayan Baskil Meslek Yüksekokulunda bir ilk yaşandı. Baskil Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Niyazi Bulut, son on yılda ilk kez tüm programların dolduğunu ve 121 öğrenci ile eğitime başladıklarını söyledi.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Elazığ Haber

10 yıl önce eğitime başlayan Baskil Meslek Yüksekokulunda bir ilk yaşandı. Son on yılda ilk kez tüm programların dolduğu Baskil Meslek Yüksekokulu 121 öğrencisi ile eğitim öğretime başladı.

BULUT: TÜM PROGRAMLARIMIZ DOLDU,121 ÖĞRENCİMİZLE EĞİTİME BAŞLADIK

Prof. Dr. Niyazi Bulut, “ Baskil Meslek Yüksekokulu 10 yıl önce eğitime başlamış. Son 10 yılda ilk kez bütün programlarımıza dolu öğrenci tercih yaptı. Ek kontenjan ile birlikte tüm kontenjanlarımız dolu halde. Bizde 4 tane program var,  raylı sistemler makinistlik, alternatif enerji kaynakları, organik tarım ve bahçe tarım programları. Her bir programımızda 30 kontenjanımız var. Toplamda 120 öğrenci fakat bu yıl 121 tane yani artı 1 tane okul birincisi kontenjanından gelen öğrencilerimiz var.” dedi.

Baskil MYO Müdürü Prof. Dr. Niyazi Bulut, öğrencilerin konaklama ve barınma yerleriyle ilgili de bilgi verdi.

BULUT: E-DEVLET ÜZERİNDEN YA DA BASKİL MESLEK YÜKSEKOKULUNA GELEREK YÜZ YÜZE KAYITLARINI YAPABİLİRLER

Baskil MYO Müdürü Prof. Dr. Niyazi Bulut, “ İkinci ek kontenjanlar belli oldu. Yarın itibari ile öğrencilerimiz e-devlet üzerinden ya da Baskil Meslek Yüksekokuluna gelerek yüz yüze kayıtlarını yapabilirler. Son 10 yılda ilk kez öğrencilerimiz bizim Fırat Üniversitesi ana kampüsündeki öğrencilerimizin yemek imkanlarından Baskil Meslek Yüksekokulundaki öğrencilerimizde faydalanmaktadır.” dedi.  

Elazığ Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin