Ceyda Ayşin Koç Haberleri

Ceyda Ayşin Koç Haberleri

Ceyda Ayşin Koç haberleri, haber editörü Ceyda Ayşin Koç tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Abdullahpaşa'da yol çöktü!

Elazığ Abdullahpaşa'da 3. Etap TOKİ konutları içinde yer alan yolda çökme meydana geldi.

Uzmanından Dolar ve Euro yorumu?

Gözler kulaklar, son bir hafta içerisinde tırmanan Dolar ve Euro’da; yükseliş devam edecek mi, ani düşüşler yaşanır mı? Uzmanlar kritik sorunun cevabını verdi?

Muhtar Türkmen: Pazar yeri talebinde bulunduk

Elazığ haber: Mahalledeki ışıklandırma sorununun çözülmesi için yetkililere çağrıda bulunan Çaydaçıra Mahalle Muhtarı Hıdır Türkmen, mahallenin sorunlarını ve çalışmalarını anlattı.

Milletvekili Demirbağ muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor. Muhtarlarla bir araya gelen Demirbağ, merkeze bağlı Sarıçubuk Köyü’nde de çelik konstrüksiyon konutlarda incelemelerde bulundu.

Bakan Abdülhamit Gül: Batının terörle mücadele anlayışı çifte standartlıdır

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 'Batının terörle mücadele anlayışı çifte standartlıdır. Ülkemizin yanı başında bir terör koridoru kurulmasına asla izin vermeyeceğiz. Türkiye'yi artık hiçbir güç eski Türkiye'ye geri çeviremeyecektir' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kifayetsizler' çıkışı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'İhracat nedir, üretim nedir, kalite nedir bilmeyen bu kifayetsizler Türkiye'nin Afrika'da ne işi var diyor. Ufku Ankara'nın ötesine geçmeyenler bizim çok boyutlu dış politikamızı anlayamıyor' dedi.

Aliyev'den Zengilan açıklaması!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, eşi Mehriban Aliyeva ile Ermenistan işgalinden kurtarılmasının 1'inci yıl dönümünde Zengilan'a yaptığı ziyarette, 'Zengilan sakinlerini önümüzdeki yılın başlarında, belki de bu yılın sonlarında Zengilan'a yerleştirmeye başlayacağız' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kafede vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çengelköy'de bir kafeye vatandaşın kahve içme daveti üzerine girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada vatandaşlarla sohbet etti.

Erzurum’a şehit ateşi düştü

Tunceli'nin Ovacık bölgesinde BTÖ mensupları tarafından şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu'nun acı haberi Erzurum'daki ailesine verildi.

Rusya'da bir günde bin 36 kişi hayatını kaybetti!

Rusya'da korona virüs salgınında son 24 saatte 36 bin 339 yeni vakanın tespit edilmesi ve bin 36 kişinin salgın nedeniyle hayatını kaybetmesi ile günlük vaka ve ölü sayılarında yeni bir rekora imza atılmış oldu.

Suudi Arabistan’da Riyad Sezonu başladı: Etkinliğe 500 binden fazla kişi katıldı

Suudi Arabistan'ın en büyük eğlence etkinliği olan Riyad Sezonu başladı. Etkinliğe 500 binden fazla kişinin katıldığı bildirildi.

Otogaza zam

Bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde otogazın litre satış fiyatına 22 kuruş zam yapıldı.

Toplam 12 haber.