Elazığlı hemşehrimiz Fikret Onhan'a yeni görev

Elazığlı hemşehrimiz Malatya eski Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Fikret Onhan, Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne atandı.

PAYLAŞ
ABONE OL Google News ile Takip Et
Elazığ Haber - Karahan Öztürk

Elazığlı hemşehrimiz Fikret Onhan Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine atandı.

ONHAN KİMDİR?

1970 yılı Elazığ doğumlu Fikret ONHAN, İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da üniversite öğrenimini 1994 yılında Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. 2000 – 2002 yıllarında Tunceli Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisi olarak görev yapmış olup, 2002 – 2011 yılları arasında Malatya Bayındırlık ve İskân İl Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisi ve İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunmuştur.

4 Ekim 2011 tarihinde Bakanlık onayı ile Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak göreve başlamış olup; 07 Mart 2013 tarihinde üçlü kararname ile atanarak 1 Yıl 5 Ay süre ile Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görev yaptı. 19.08.2013 tarihinden itibaren Bakanlık onayı ile Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görev yaptı. 24.02.2014 tarihinden itibaren Bakanlık onayı ile Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görevine başlamıştır. Daha sonra Malatya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevini de yürütmüştür. Karaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine getirilen hemşehrimiz Onhan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Elazığ Haber olarak Fikret Onhan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Elazığ Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • ALP ARSLAN | 04 Kasım 2021 16:03

    RABBİM BAŞARILARINI DAİM ETSİN İnşALLAH.İKİ MÜDÜR DE ELAZIĞlı dır...

Bu Elazığ Haberlerine Bakmadan Geçmeyin