Atilla Kaymaz Haberleri

Atilla Kaymaz Haberleri

Erdemliler Hareketi'den 'Mavi Vatan' söyleşisi

Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, 'Mavi Vatan' için düzenlediği söyleşide emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı ve gazeteci yazar Ardan Zentürk ile bir araya geldi.

Erdemliler Hareketi 'Mavi Vatan' için uzmanlarıyla bir araya geliyor

Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, 'Mavi Vatan' için düzenlediği etkinlikte AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı ve gazeteci yazar Ardan Zentürk ile 15 Ocak'ta bir araya gelecek.

Erdemliler Hareketi'nden 'Karacadağ Raporu'

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, Diyarbakır-Şanlıurfa arasında yer alan ve 200 bin insanın yerleşik olarak yaşadığı Karacadağ bölgesine ilişkin 59 sayfadan oluşan bir rapor hazırladı.

Erdemliler Hareketi Derneği Diyarbakır İl Başkanı Kaymaz, 'Büyük bir kalkınma projesiyle Karacadağ'ı en zengin tarım bölgesi yapabiliriz'

Her fırsatta Diyarbakır'ın sorunlarını gündeme getirerek çözüm arayışlarında aktif rol alan Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, Diyarbakır'ın en verimli aynı zamanda bakir kalmış bölgesi olarak adlandırdığı Karacadağ bölgesinin kalkınması için gerekli raporu hazırladıklarını ve bu konuda bölge halkının desteğini beklediklerini açıkladı.