Başkan Adayı Haberleri

Başkan Adayı Haberleri

Başkan Adayı Eroğlu zanaatlarları oy kullanmaya davet etti

Malatya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlık seçimlerine sayılı günler kala Başkan Adayı Kuaför Şener Eroğlu basın açıklamasında bulundu.

Başkan Adayı Eroğlu: 'Seçimi hep birlikte kazanacağız'

Malatya Berber ve Kuaförler Odası Başkan adayı Kuaför Şener Eroğlu, yaptığı basın açıklamasında, 'Seçimi hep birlikte kazanacağız' dedi.

Kuyumcular fiyatı sabitleyerek altın için anlaşan ve fiyatı düşünce vazgeçen vatandaşlardan dertli

Yeni ekonomi modelinin açıklanmasının ardından altın ve dolarda düşüş yaşanırken, kuyumcular altın ve dolar almak için kendileriyle o anki fiyatı sabitleyerek anlaşan, fiyat düşünce almaktan vazgeçen vatandaşlardan mağdur olduklarını öne sürdü. Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkan Adayı ve Yüksel Gold Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yüksel, 'Vatandaşların fiyatı yüksek olduğu sırada altını alıp sonra da fiyatı düşünce vazgeçmesi kuyumcuları zarara uğrattı' dedi.

İş İnsanı Mehmet Özeren, Elazığ OSB Başkanlığına adaylığını açıkladı

MÜSİAD Elazığ eski il başkanı ve iş insanı Mehmet Özeren, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Şener Eroğlu: 'Sektörümüzde kooperatifleşmeye gideceğiz'

Malatya Berber ve Kuaförler Odası Başkan adayı Kuaför Şener Eroğlu, Kuracağımız kooperatif tüm meslektaşlarımıza hisse verip birlikte büyüyeceğiz dedi

Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkan Adayı Türkan: 'Sert yükselişlerden sonra düşüşleri bekliyorduk'

DİYARBAKIR (İHA) – Türkiye'de altın ve dolardaki yükseliş yeni ekonomi modeliyle sert inişe geçti. Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkan Adayı Şeyhmus Türkan, daha önce de sert yükselişlerden sonra düşüşleri beklediklerini hatırlattı.

Şener Eroğlu: 'Berberlere, Kuaförlere yıpranma payı verilmeli'

Malatya Berber ve Kuaförler Odası Başkan adayı Kuaför Şener Eroğlu, ' Berberlere, kuaförlere, güzellik salonlarına emeklilikte yıpranma payı verilmeli' dedi.

Kuyumcular odası başkan adayı Türkan, esnafın sorunlarını dinledi

Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkan Adayı Şeyhmus Türkan, kuyumcu esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Kuyumcu Türkan: 'Ülkede bir sıkıntı yok, ülkeye müdahale yapılıyor'

Son günlerde altın ve doların artışıyla ilgili dış güçlerin etkisi ve Türkiye'ye müdahale yapıldığını söyleyen Diyarbakır Kuyumcular Başkan Adayı Şeyhmus Türkan, ani artışların ise global krizden olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Adayı Macit: Esnafa göstermelik çalışmalar yapılıyor

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkan Adayı Özer Macit, Ocak ayında yapılacak odamız seçimleri dolayısıyla mevcut yönetim göz boyama çalışmaları yaptığını ifade ederek esnafımız, 'Şimdiye kadar neredeydiniz?' diye soruyor.