Fırat Üniversitesi Iletişim Fakültesi Haberleri

Fırat Üniversitesi Iletişim Fakültesi Haberleri

Şehit annesi, oğlunun mezarına fidan dikileceğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı

Elazığ'da Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, Kırklareli'nde 1981 yılında askeri tatbikat sırasında F-5 A tipi savaş uçağının düşmesi sonucu şehit olan er Habip Erçel'in annesini ziyaret ederek mezarına fidan dikeceklerini söyledi. Oğlunun unutulmadığını gören anne Fatma Erçel, gözyaşlarına hakim olamadı.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi dikkat çekmeye devam ediyor

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Elazığ'da 'Polis Görevde, Halk Güvende' etkinliği

Elazığ'da Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında kontrol noktasında görevlerinin başında olan polisler ile bir araya gelerek tatlı ve çiçek ikramında bulundu.

FÜ İletişim Fakültesinden bir sosyal sorumluluk projesi daha

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencileri 'Engelli Bireylerin Farkındalığı ve İlk Yardımın Önemini' içeren bir sosyal sorumluluk projesi daha gerçekleştirdi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesinden 'Baharlar Bizimle Gelir' projesi

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri 'Baharlar Bizimle Gelir' adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.