Iletişim Fakültesi Haberleri

Iletişim Fakültesi Haberleri

Geleceğin gazetecilerine eğitim semineri

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Uygulama Birimi İNÜHABER Merkezi'nde görev alan öğrencilere yönelik olarak beş gün süren eğitim seminerleri düzenlendi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi dikkat çekmeye devam ediyor

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Elazığ'da 'Polis Görevde, Halk Güvende' etkinliği

Elazığ'da Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında kontrol noktasında görevlerinin başında olan polisler ile bir araya gelerek tatlı ve çiçek ikramında bulundu.

FÜ İletişim Fakültesinden bir sosyal sorumluluk projesi daha

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrencileri 'Engelli Bireylerin Farkındalığı ve İlk Yardımın Önemini' içeren bir sosyal sorumluluk projesi daha gerçekleştirdi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesinden 'Baharlar Bizimle Gelir' projesi

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri 'Baharlar Bizimle Gelir' adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

İnönü Üniversitesi iletişim fakültesi belediye başkan yardımcılarını ağırladı

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yatkın, karşılıklı istişareler bulunmak ve yeni projeler üzerine fikir alış verişi yapmak üzere gelen Yeşilyurt Belediye Başkan yardımcılarını ağırladı.

13'üncü Uluslararası Kısa Film Festivali dolu dolu geçti

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ile Sinema Topluluğu tarafından düzenlenen ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen İnönü Üniversitesi 13'üncü Uluslararası Kısa Film Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.

İnönü'de ödüller sahiplerini buldu

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ve SİNETOP öğrenci topluluğu tarafından organize edilen ve her yıl yüzlerce filmin yarıştığı 13. Uluslararası Kısa Film Festivalinin kapanışında sinema ödülleri sahiplerini buldu.

13. Uluslararası Kısa Film Festivali başladı

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi ve SİNETOP öğrenci topluluğu tarafından organize edilen 13. Uluslararası Kısa Film Festivali başladı.