Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

'Ramazan ayını dolu dolu geçirdik'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Teşkilatların Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı ve anlamlı etkinliklere imza attığını belirtti.

Milli Eğitim Bakanı Özer'in Elazığ ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldi.

Başkanı Yıldırım Elazığspor SMS kampanyasına destek

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığspor Kulübü tarafından başlatılan SMS kampanyasına destekte bulunarak, teşkilatına çağrı yaptı.

Başkan Yıldırım'dan 18 Mart açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'Çanakkale tarihin sıradan bir notu değildir. Çanakkale bir duruş, diriliş ve yeniden ayağa kalkıştır' dedi.

Başkan Yıldırım'dan Bakan Kasapoğlu'na Teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ankara temasları kapsamında bir araya geldikleri Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'na teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanlığı'ndan 28 Şubat açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 28 Şubat postmodern darbenin yıl dönümünde yaptığı açıklamada, Bin yıl sürecek dedikleri 28 Şubat postmodern darbesiyle insanlar ayrımcı, ötekileştirilen insan haklarına aykırı uygulamalara maruz bırakılmış milyonlarca insanın hayatı karartılmıştır' dedi

İl Başkanı Yıldırım: Teşviklerin uzatılması iş dünyasında memnuniyet oluşturdu

Cazibe Merkezleri Programı kapsamında yatırımların desteklenmesiyle ilgili sağlanan teşviklerin uzatılmasının iş dünyasında memnuniyet oluşturduğunu belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 'Türkiye ideali doğrultusunda emin adımlarla, vatandaşlarımızla birlikte ilerlemeyi sürdürüyor' dedi.

Yıldırım: 2023 seçimlerine daha iyi hazırlanıyoruz

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen 'Teşkilat Akademisi' Elazığ Eğitim programının tamamlandığını duyurarak, eğitimlerin gayet verimli geçtiğini kaydetti.