Ziya Sözen Haberleri

Ziya Sözen Haberleri

Başkan Sözen: 'HDP'li vekil Semra Güzel'in teröristle fotoğrafları ihanetin belgesidir'

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yürüttüğü operasyonda etkisiz hale getirilen 'Koçero Meleti' kod adlı terörist Volkan Bora ile HDP'nin Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in basına yansıyan fotoğraflarının iki sevgiliyi yansıtan durum olduğunu, ihanetin belgesi olduğunu söyledi.

Solhanspor, İranlı pasör Amir Mohammad Falahat ile anlaştı

Bingöl'ün voleybol temsilcisi Bingöl Solhanspor, İranlı pasör Amir Mohammad Falahat ile anlaştığını duyurdu. Başkan Ziya Sözen, transfer haklarını doldurduklarını söyledi.

Solhanspor Başkanı Sözen: 'Bu böyle devam ederse ligden çekilmek zorunda kalırız'

Türkiye Voleybol Federasyonu'na (TVF) çağrıda bulunan Bingöl Solhanspor Kulüp Başkanı Ziya Sözen, 'Mevcut durumda galip geldiğimiz maç başı aldığımız 35 bin TL'lik isim hakkı bedeli en az 150 bin TL'ye, mağlup olduğumuz zaman aldığımız 25 bin TL olan isim hakkı bedelinin de en 125 bin TL olmasını istiyoruz. Bu süreç böyle devam ederse özellikle biz Anadolu takımları ligden çekilme ile karşı karşıya kalacağız. Federasyonun bu işe derhal el atmasını bekliyoruz dedi.

Bingöl Solhan Spor smaçör Turgay Doğan ile anlaştı

Bingöl'ün voleybol temsilcisi Bingöl Solhan Spor, takviye transferi olarak smaçör Turgay Doğan ile anlaştığını duyurdu.