Künye

Künye

Künye

ELAZIĞHABER.COM

Elazığ'ın İlk Haber Portalı

İLK YAYIN TARİHİ: 13 ARALIK 2003


İmtiyaz Sahibi / Grantee

Elazığ Haber Ortak Girişim Grubu
Hasan Bak - Muhammed Baygeldi

Genel Yayın Yönetmeni / Publisher Director
Hasan Bak

Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu / Publication Coordinator and Content Officer
Muhammed Baygeldi

Haber Editörleri / News Editors
Ceyda Ayşin Koç
Karahan Öztürk

Hukuk Danışmanları / Jurisconsult
Av. İbrahim Gök

Yazılım / Software
Haber Sistemi Kulga - Medya İnternet

Domain Servisi / Domain Service
isimtescil.net - İlk Tescil Tarihi: 01.04.2003

Hosting Servis / Hosting Service
Medya İnternet Telekom (miTelekom)

Basın Bültenleri / Press Releases

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri info@elazighaber.com mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. elazighaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

©Copyrigth 2015 elazighaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. elazighaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar elazighaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the elazighaber.com However, sometimes the elazighaber.com uses third parties to process your information. elazighaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the elazighaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the elazighaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the elazighaber.com and its services. When you use elazighaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the elazighaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık / Contradiction to law

elazigonline.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@elazighaber.com ve +90 533 592 39 39 no'lu telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

elazighaber.com, İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir.

Sitemiz;

Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği üyesidir.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.